strona główna

Zarząd

Zarząd :

Prezes Zarządu - Barbara Pietrzyk

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu i przekształcaniu gruntów na cele inwestycji obiektowych takich jak: centra handlowo- usługowe, hotele, domy mieszkalne, obiekty przemysłowe, szpitale, obiekty komunalne oraz liniowych: dróg, linii energetycznych, rurociągów. Dysponujemy kadrą posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. 

Mamy znajomość rynków nieruchomości, co gwarantuje naszym klientom wysoka jakość usług i skuteczność podejmowanych działań. Jesteśmy członkami ogólnopolskich organizacji i stowarzyszeń lobbystycznych działających na rzecz rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Oferty i usługi Kieleckiej Grupy Inwestycyjnej są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów. Współpracujemy z siecią partnerów o takim samym profilu działania w regionach o największej aktywności gospodarczej. 
Na terenach zakupionych przez Kielecką Grupę Inwestycyjną realizowane są własne projekty developerskie o charakterze mieszkalnym i usługowym. Dokładamy wszelkich starań aby działalność nasza była synonimem jakości, terminowości i atrakcyjnej ceny.